پیام تبریک مدیر شبکه بهداشت و درمان مشگین شهربه مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر

۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۰۹:۳۳ کد : ۱۵۳۴۶ اخبار
تعداد بازدید:۱۷۳

پیام تبریک مدیر شبکه بهداشت و درمان مشگین شهربه مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر

"استشمام عطر خوش بوی عید فطر از پنجره ملکوتی رمضان گوارای وجود پاکتان"

روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان مشگین شهر:  دکتر رضا ایماشی مدیر شبکه بهداشت و درمان مشگین شهر در آستانه فرا رسیدن عید سعید فطر پیام تبریکی خطاب به همکاران و عموم مردم صادر نمود.

متن این پیام به شرح ذیل است:

«الهم اهل الکبریاء و العظمه و اهل الجود و الجبروت»

رمضان ماه دلدادگی به پروردگار، ماه ضیافت الهی، ماه انس با قرآن و ماه رحمت و مغفرت به پایان رسید و اینک با دلهایی مالامال از عشق و محبت و با آرزوی اینکه طاعات و عباداتمان مقبول درگاه خداوند متعال قرار گرفته باشد و بهره کافی را از این ماه پرخیر و برکت برده باشیم  به پیشواز عید سعید فطر می رو یم.

عطـر دل انگیز ایمان در دل هـا بـه مشام می رسد. گلبوته هـای صبر و مبارزه با نفس در جان ها شکفته می شود. عید فطر روزی است که زمینیان فارغ از زنجیرهای دنیایی به فطرت خویش بازمی‌گردند و آسمانیان به فرمان الهی و از جانب او به شکرانه یک ماه عبادت خالصانه مأمور اعطای پاداش و عیدانه به بندگان می‌شوند .روز عید فطر همه چیز رنگ و بوی خدایی دارد. عید فطر زمان شکفتن گل های ایمان در دل و جان انسان است. تحفه خداوند به مؤمنانی است که با سلاح روزه به غبارروبی خانه دل پرداخته اند. آنان که پلیدی را از جان خود بیرون رانده اند و به جای آن اخلاص و ایمان را جایگزین کرده اند. آری عید سعید فطر روز تولد دوباره انسان است.

با آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان بر خود لازم می دانم حلول عید سعید فطر، نماد برجسته رهایی از قیود مادی و عروج در فضای رحمت و آرامش الهی را به همه مسلمانان در سراسر جهان و علی الخصوص همکارانم در شبکه بهداشت و درمان مشگین شهر تبریک عرض نموده و استمرار خالصانه بندگی پروردگار متعال و مهربانی و همدردی با بندگان پروردگار را مسئلت می نمایم.

 دکتر رضا ایماشی


نظر شما :